Kategoriler
İzmit Uğur KPSS Kursu Kayıtları Başladı

slider-kpss

İzmit’ te lider eğitim kurumu Uğur, her sınavda olduğu gibi KPSS’ de de deneyimli öğretmen kadrosu, sınava uygun güncel kaynakları ile yanınızda olacak.

 

16 Aralıkta eğitime başlayacak olan kursumuz eğitimdeki tecrübesini öğrencilere sunduğu olanaklarla pekiştirerek öğrencilerin başarısına yeni başarılar katacak. Farklı günlerde ders olanakları sunarak size uygun günlerde ders almanızı sağlıyoruz. Çalışan arkadaşları da düşünerek hafta içi akşam ve hafta sonu grupları da almaktayız.

 

29 hafta devam edecek olan sınava hazırlık sürecinde haftada bir deneme yapılarak öğrencilerimizin başarı gelişimi takip edilecek. Soru çözüm günü belirlenerek öğrencilerimizin eksikleri giderilecek, böylece öğrenci merkezli tam öğrenme modeli ile sizlere hizmet vereceğiz. Her öğrenciye uygun ortam, koşullar, yöntem ve yeterli zamanın ayarlanması öğrencilerimizi başarıya götürecektir.

 

Kpss çalışma sürecinde başarıyı getirecek en önemli ayrıntı sistemli, programlı bir çalışma düzeninin uygulanmasıdır. Sınava kurstan yardım almadan hazırlanmaya çalışan öğrencilerin yaşadığı en büyük zorluklardan biri düzensizliktir. Kursa gelen öğrencilerimiz her hafta öğretmenle beraber yol aldığında bu sorun da ortadan kalkmaktadır.

 

Eğitim hayat boyu devam eden bir süreçtir. Bu süreçte KPSS önemli bir basamaktır.

Aldığı eğitimi memurluk ile taçlandırmak isteyen adayları kursumuza bekliyoruz.

Sizi önemseyen herkes bizi tavsiye ediyor’